Partners in projectbeheersing

Bent u nieuwsgierig over wat Partners in Projectbeheersing voor u kan betekenen? Neem vrijblijvend contact op met een van onze partners.

Bent u nieuwsgierig hoe wij uw project beheersen?

Wilt u weten Partners in Projectbeheersing u helpt om grip te krijgen op projecten? Bel met een van onderstaande contactpersonen of stel uw vraag via het contactfomulier. Wij komen er snel daarna bij u op terug.

Contactgegevens

Bekwaam InterimManagement
Dolf Derks
076-2050888
info@bekwaam.com
Concreet Projectmanagement
Twan Kleeven
06-19931408
twan.kleeven@concreet-pm.nl
Cratos Risk
Michael Sauerbier
06-41870100
m.sauerbier@cratosbv.nl
DHM
Rob Stapersma
06 - 5780 2528
rob.stapersma@dh-m.nl
NedMobiel
Rob Wiersma
06-23916296
r.wiersma@nedmobiel.com
Partners in projectbeheersing
Dolf Derks
088 - 28 48 688
dolf.derks@pinp.nl
phbm
Marcel Krikke
06-51263150
m.krikke@phbm.nl
Tauw
Hans Westerhof
06-53815807
hans.westerhof@tauw.nl